Наркологічна лікарня

Всі ми прекрасно знаємо, що наркотичний дурман зіштовхує, здавалося б, здорову і життєрадісну людину в прірву повну страху і болю. В майбутньому наркотичного залежного не очікує нічого крім бажання отримати нову дозу такої бажаної отрути, який часто і є причиною їх швидкої смерті.

Варто все ж згадати, що велика частина залежних, усвідомивши глибину своєї проблеми, вирішує самостійно викорінити свою проблему, проте справляються з цим одиниці і тільки коли їх залежність не така сильна. У більшості випадків такі спроби закінчуються невдачами через відсутність професійної допомоги.

Увага! Ви можете ознайомитися з розпорядком дня в стаціонарі

Найкращим способом лікування наркоманії, який визнають у всьому світі, залишається, звичайно, приватний наркологічний центр або наркологічна лікарня.

Питання про державні установи відразу виникає у багатьох, проте перевагою приватного закладу є анонімність, а це означає, що хворий в не залежності від свого статусу може уникнути непотрібного розголосу своєї проблеми. Крім того наркологічні лікарні готові надати набагато комфортніші умови для пацієнтів і забезпечити індивідуальний підхід при лікуванні.

Переваги лікування в наркологічній лікарні приватного типу

  • В першу чергу відзначимо, що звернувся за допомогою пацієнт на першому етапі проходить детоксикацію. Дана процедура більшості наркозалежних знайома, проте в приватній клініці проводиться повне обстеження пацієнта з метою підбору найбільш оптимальних препаратів для виведення отрут без шкоди для організму.
  • Приватна наркологічна лікарня діє за принципом добровільного лікування, тому насильно вводити ліки або утримувати в лікарні не будуть.
  • Безперечною перевагою такої індивідуальної роботи є також мотивація пацієнтів на проходження реабілітації в повній мірі і підтримка куратором після неї, для виключення рецидивів.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

«12 кроків» до свободи разом з наркологічною клінікою

Чому залежний може відмовлятися від лікування? Найпоширенішими є такі страхи як розголос або можливість втратити своє становище, а також не визнання взагалі наявності хвороби. Будь-які зміни, а також страх невдачі – все це призводить хімічно залежну людину до відмови від лікування.

«12 кроків» – це програма, яка сьогодні активно застосовується в багатьох приватних установах і яка вже змогла допомогти багатьом залежним залишити позаду свій невдалий досвід. З пацієнтами клінік працюють кваліфіковані лікарі, а також залучаються до участі його родичі і колишні пацієнти, на прикладі яких можна зрозуміти наскільки зміниться життя пацієнта.

Не варто впадати у відчай через безуспішні самостійні спроби. Довіртеся досвіду і професіоналізму кваліфікованих лікарів!

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Каркавін Сергій

Керівник стаціонарної програми реабілітації
У гештальт-підході завершив проходження спеціалізації по роботі з залежностями.
“Працюю над створенням терапевтичного середовища в реабілітаційному центрі”.