Лікування наркоманії в Южноукраїнську

Грамотне лікування наркоманії передбачає проведення детоксикації і повноцінну психологічну реабілітацію. Тільки комплексний підхід дає можливість домогтися стійкої ремісії і повного одужання. Таке лікування наркоманії надає філія Всеукраїнського Інституту залежностей.

Короткочасні методи в лікуванні наркоманії

Лікування наркоманії короткочасними методами – це проведення детоксикації: очищення організму від залишків наркотичних речовин, токсинів, купірування абстинентного синдрому. Проводиться за допомогою медикаментів, очисних крапельниць і біологічними методами (сорбенти, заняття спортом, вітамінотерапія, дієта).

Зняття ломки тимчасово стабілізує фізичний і психоемоційний стан. Через деякий час хворий знову повертається до вживання наркотиків, оскільки наркоманія – захворювання психосоматичне, при якому домінує психологічна значимість. Тому навіть найдорожчі і якісні медикаменти, фізіопроцедури не принесуть належного, стабільного, пролонгованої позитивного результату.

Детоксикація – необхідний елемент терапевтичного курсу, з якого і починається лікування. Фахівці інституту також застосовують програму ДЕТОКС. Однак навіть така процедура передбачає індивідуальний підхід до пацієнта.

Перед детоксикацією проводиться попередня діагностика, що дозволяє оцінити стаж вживання, характер прийнятих речовин, стан здоров’я, і виходячи з отриманих результатів, підібрати найбільш ефективні і безпечні для конкретного клінічного випадку препарати.

Лікування наркоманії в Южноукраїнську

Довгострокові методи при лікуванні наркоманії

Лікування наркоманії в центрі націлене, головним чином, на довгострокові методи. Основою якою є психокорекція. На перших етапах застосовується метод інтервенції, що представляє собою мотивуючі бесіди з пацієнтом, що допомагає йому вийти зі стадії заперечення, в повній мірі усвідомити наявність проблеми і необхідність професійної допомоги.

Після надання медичних послуг та зняття ломки, усунення ознак болісного абстинентного синдрому починається психологічна реабілітація. Від неї на 95% залежить успішність боротьби з наркоманією.

До числа довгострокових методів лікування з наркозалежністю, що практикуються в реабілітаційному центрі, відносяться:

  1. Індивідуальна робота з психологом, психотерапевтом, допомога у формуванні потрібних мотивацій, пошук способів подолання факторів, що провокують розвиток залежності.
  2. Сеанси сімейного системного психоаналізу – дають можливість відновити і налагодити відносини з близьким оточенням, членами сім’ї, усунути проблеми особистого характеру, часто виступаючих основною причиною, по якій людина починає вживати наркотики.
  3. Заняття в групах взаємодопомоги – дають можливість знайти нових друзів. Отримати таку важливу підтримку, обмінятися досвідом, утвердитися в правильних рішеннях, відновити навички спілкування з іншими людьми.
  4. Арт-терапія та трудотерапія – дисциплінують, розкривають нові здібності і таланти, наповнюють життя яскравими фарбами, допомагають переключити увагу з думок про наркотики на іншу цікаву діяльність.
  5. Когнітивно-поведінкова терапія – допомагає скорегувати модель поведінки людини в суспільстві, підготувати її до повернення у звичне середовище.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Читання книг, відвідування різноманітних лекцій і семінарів, заняття спортом, знайомства і спілкування з цікавими людьми також допомагають реабілітантами знайти в житті нові цілі, провести переоцінку цінностей і знайти спосіб самореалізації. Це дуже важливо, адже часто наркоманія, наздоганяє людей, позбавлених можливості будь-яким іншим способом отримати приємні емоції і задоволення від життя, внутрішньо спустошених і не маючих чітких життєвих цілей.

Для отримання додаткових консультацій ви завжди можете зателефонувати за телефонним номером або скористатися формою зворотного зв’язку на сайті реабілітаційного центру.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів