Лікування наркоманії в Куп’янську

Наркотична залежність – серйозне і швидко прогресуюче захворювання, що вимагає обов’язкової професійної допомоги. Грамотне лікування наркоманії пропонує пройти Український Центр Лікування Залежності, що має досвідчений кваліфікований персонал і необхідне обладнання для успішної боротьби з фізичною психологічною залежністю.

Етапи лікування наркоманії: комплексний і системний підхід

Лікування наркоманії – процес, що складається з послідовних етапів. В першу чергу, пацієнту потрібна медична допомога, що передбачає зняття ломки. Для цих цілей фахівця можна запросити додому в будь-який час доби. Нарколог проведе екстрену детоксикацію, яка дозволить поліпшити фізичний і психоемоційний стан хворого.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Подальше лікування наркоманії в відділенні є програмою, що складається з послідовних стадій:

 1. Попередня діагностика – визначення терміну наркозалежності, характеру вживаються допінгів, психологічної схильності до наркоманії, оцінка загального стану здоров’я і психіки хворого.
 2. Детоксикація – проводиться медикаментозними способами. Всі препарати і їх дозування визначаються лікарями в індивідуальному порядку. На даному етапі купірується хімічна залежність від наркотика, поліпшується здоров’я людини. Родичам хворого слід розуміти, це лише тимчасовий ефект, який вимагає обов’язкового закріплення з використанням психологічної корекції.
 3. Психологічна реабілітація – спрямована на формування у пацієнта правильних установок і мотивацій, виявлення і усунення провокуючих чинників. Для цих цілей застосовуються індивідуальні консультації та сеанси сімейної психотерапії, колективні заняття в групах взаємодопомоги.
 4. Соціальна реабілітація – завершальний етап, спрямований на відновлення втрачених особистісних якостей колишнього наркозалежного, корекцію його поведінкової моделі, підготовку до виходу в соціум. При цьому фахівці центру враховують особливості характеру: темперамент, інтереси, творчу схильність кожного реабілітанта.

Інститут залежностей надає повний комплекс послуг, спрямованих на подолання наркотичної залежності, починаючи від зняття ломки і закінчуючи терапевтичним супроводом, ресоціалізацією після виписки і завершення лікувального курсу.

Лікування наркоманії в Куп'янську

Переваги лікування наркоманії в центрі

Профільне лікування наркоманії в Інституті залежностей перед домашнім або в державних клініках має ряд переваг:

 • досвідчений персонал;
 • комплексний підхід до лікування наркотичної залежності;
 • анонімність і суворе дотримання політики конфіденційності;
 • відсутність постановки пацієнта на облік;
 • індивідуальний підхід до кожного хворого;
 • стаціонарне лікування;
 • можливість виклику нарколога на дім;
 • надання безкоштовних консультацій в цілодобовому режимі;
 • робота з родичами хворого.

У реабілітаційному центрі створюються максимально комфортні умови проживання, наближені до домашніх. Лікування проходить в умовах госпіталізації. У центрі панує доброзичлива, душевна атмосфера, ризики прояви фізичного або психологічного насильства повністю виключені.

Для чого потрібна ресоціалізація?

Ресоціалізація проводиться після завершення основного терапевтичного курсу. Її метою є профілактика можливих рецидивів, закріплення досягнутих результатів і підвищення якості життя випускників. Реабілітантам надається терапевтичний супровід, допомога в отриманні освіти, зміни професії, працевлаштуванні і підвищенні рівня кваліфікації.

Статистика показує, що більшість випускників Всеукраїнського інституту залежностей після повноцінного курсу з наступною ресоціалізацією добиваються великих успіхів в житті і відкривають для себе нові її грані. Зробіть кілька кроків для початку нового шляху, допоможіть собі або своєму близькому, і ми завжди прийдемо на допомогу.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів