Метод дезінтоксикації при наркоманії у Запоріжжі

Болісний стан ломки знайомий кожній людині, яка страждає на наркоманію. Швидко та безпечно лікувати неприємні симптоми, зробити перший крок на шляху до одужання можна, якщо прокапатися від наркотиків, звернувшись до запорізького філіалу клініки «Український Центр Лікування Залежності».

Коли назначається крапельниця від наркотиків?

Крапельниця від наркотиків – це метод детоксикації організму, очищає його від залишків хімічних допінгів і токсичних речовин. Постановка крапельниці – обов’язкова процедура, з якої починається комплексне лікування наркотичної залежності в клініці або реабілітаційному центрі.

Прокапатися від наркотиків рекомендується також із метою зняття симптомів наркотичної ломки, усунення ознак інтоксикації, передозування, нормалізації фізичного та психоемоційного стану пацієнта.

Коли призначається крапельниця від наркотиків?

Прокапатися від наркотиків у домашніх умовах

Екстрена допомога, що передбачає постановку крапельниці від наркотиків, потрібно при прояві наступних тривожних симптомів:

 • відсутність сну;
 • гарячковий стан;
 • судомний синдром;
 • порушення серцевого ритму;
 • затруднення дихальної функції;
 • яскраво виражений больовий синдром;
 • порушення серцевої діяльності;
 • галюцинації;
 • непритомний стан;
 • психічні розлади, неадекватна поведінка;
 • нудота і рясна блювота;
 • різкі перепади показників артеріального тиску;
 • надмірна блідість шкірних покривів, слизових оболонок.

Подібна клінічна картина свідчить про передозування хімічним допінгом, важкої форми прояву абстинентного синдрому, отруєнні. Дані стану несуть потенційну загрозу здоров’ю і життю як самого хворого, так і оточуючих його людей. Тому необхідно негайно викликати нарколога додому.

Лікар проведе огляд пацієнта, підбере для нього кращі препарати, поставить крапельницю. Після стабілізації фізичного та психічного стану хворого фахівець надасть індивідуальну консультацію, що стосується подальшого лікування наркоманії, пропише підтримувальні медикаменти, дасть рекомендації щодо харчування і режиму дня.

Прокапатися від наркотиків у клініці

При відсутності важких станів, що вимагають екстреної допомоги, прокапатися від наркотиків краще буде в стаціонарі. У клініці фахівці мають ширші можливості для проведення попередньої діагностики та правильного підбору медикаментозних препаратів.

Метод дезінтоксикації при наркоманії у Запоріжжі

Повна детоксикація організму може займати до 10 діб. Після тимчасового поліпшення стан пацієнта може різко погіршитися, тому важливо, щоб він знаходився під цілодобовим наглядом фахівців, здатних своєчасно надати йому необхідну медичну та психологічну допомогу. Перебування у стаціонарі значно підвищує ефективність детоксикації і зводить до нульових показників ймовірність розвитку можливих ускладнень.

Пацієнти та члени їх сімей можуть не хвилюватися, оскільки в сучасних приватних клініках створені комфортні умови проживання, гарантується абсолютна анонімність і відсутність постановки на облік. Причому політика конфіденційності дотримується незалежно від того, чи продовжить людина лікування наркоманії в центрі або обмежитися однією лише постановкою крапельниць.

Чи можна позбутися від наркотичної залежності за допомогою крапельниць?

Крапельниці від наркотиків – ефективний засіб для зняття ломки, купірування фізичної залежності. Однак детоксикація – це лише перший етап лікування патологічної залежності. Для того, щоб повністю позбутися від наркоманії, людині необхідно пройти повний терапевтичний курс у стаціонарі, що включає в себе психологічну реабілітацію, ресоціалізацію.

В іншому випадку після постановки крапельниць можна розраховувати лише на тимчасову ремісію, яка закінчиться черговим зривом. Для того, щоб прокапатися від наркотиків у Запоріжжі, скористатися послугою виклику нарколога додому, отримати повну інформацію про методи боротьби з наркоманією, досить просто зателефонувати до місцевого відділення клініки «Український Центр Лікування Залежності».

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Вершинін Дмитро

Психолог, фахівець в області інтервенції
Член напрямку “Міжнародної антинаркотичної асоціації”. “Я знаю, як допомогти наркоману і алкоголіку подолати бажання вживати”…