Лікування алкоголізму в Фастові

Людина далеко не відразу розуміє, що вона хвора, оточуючі можуть довгий час не звертати увагу на деяке зловживання нею алкоголем. Тільки лише коли ситуація загострюється і алкоголік починає вести асоціальний спосіб життя, рідні та близькі приймаються боротися зі «змієм» власними силами – застосовують заборони, тотальний контроль, домашні арешти, пізніше вдаються до народних методів і сумнівних «цілителів». Подібні заходи, як правило, не дають позитивного результату, і алкоголік у важкому стані потрапляє в стаціонар.

Лікування алкоголізму в Фастові

Щоб не доводити ситуацію до подібних критичних моментів, слід при перших «тривожних» дзвіночках звертатися за допомогою професіоналів. Ефективне лікування алкоголізму в Фастові пропонує «Український Центр Лікування Залежності». На базі інституту відкрито реабілітаційний центр, який використовує ефективні методики і програми, що забезпечують стійкий результат.

Чим центр відрізняється від інших лікувальних установ?

Лікарня – це місце, де хворі отримують професійну медичну допомогу, як виявилося, у випадку з лікуванням залежностей цього буває недостатньо. У центрі реабілітації цей аспект врахований і крім грамотного лікування тут пацієнтів забезпечують комфортними умовами:

  • Персонал доброзичливо ставиться до своїх підопічних;
  • Дотримується щадний режим;
  • Харчування – повноцінне і збалансоване;
  • У вільний від процедур і відпочинку час, хворим центру пропонується цікаве і різноманітне дозвілля, творчі заходи.

Лікування від пияцтва в центрі «Всеукраїнського інституту залежності» проводиться анонімно, дотримується конфіденційність, персональні дані про пацієнтів не підлягають розголошенню.

Від зняття абстинентного синдрому до повного лікування

Незважаючи на те, що люди на алкоголізм страждають не одне сторіччя, тільки в середині минулого століття його офіційно визнали захворюванням. Тоді лікарі пропонували лише усунення абстинентного синдрому, яке давало лише короткочасне полегшення.

Сучасні ж фахівці використовують більш глибокий підхід до проблеми. Лікування від пияцтва в центрі «Всеукраїнського інституту залежності» включає комплекс послідовних заходів:

  • Зняття абстинентного синдрому (похмілля), саме з цього починається позбавлення пацієнта від алкогольної залежності, це лише перший крок на шляху до одужання;
  • Другий етап – підтримка і відновлення організму, який постраждав від тривалих запоїв;
  • Третій етап – надання психологічної допомоги, за роботу беруться психологи і психотерапевти; вони з’ясовують, що змусило людину призвичаїтися до спиртного, допомагають йому з визначенням життєвих орієнтирів і постановкою нових цілей.

Фахівці центру враховують гендерну відмінність своїх пацієнтів: лікування жіночого і чоловічого алкоголізму має свої особливості.

Підтримка родини

Члени сім’ї часто не витримують труднощів і відвертаються від алкоголіка. Психологи вважають, що саме на етапі відновлення їх пацієнти як ніколи потребують підтримки близьких. Важливо родичам і друзям людини, що потрапила в залежність, об’єднатися і протягнути йому руку допомоги, а досвідчені фахівці підкажуть, як це краще зробити. У центрі проводяться сімейні зустрічі, індивідуальні та колективні консультації.

Виведення з запою в Фастові центрі «Всеукраїнського інституту залежності» – це не тимчасовий захід, а реальний шанс на повне одужання. Після виписки людина повертається до нормального життя і знає, здоров’я знаходиться тільки в його руках.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів