Лікування залежності від курильних сумішей

Куріння спайса, всупереч поширеній думці, призводить до вкрай небезпечних наслідків і навіть несе потенційну загрозу життю пацієнта. Дізнавшись про те, що близька людина вживає курильні суміші, родичам варто негайно звертатися за допомогою до професіоналів.

Лікування залежності від курильних сумішей

Співробітники «Українського Центру Лікування Залежності» допоможуть подолати тягу до паління спайса, очистити організм хворого, нормалізувати його психоемоційний стан. Лікування проводиться в стаціонарі, анонімно та не вимагає постановки пацієнта на облік.

Послуга Час Ціна
Первинна консультація у нарколога  60 хв 800 грн.
Денний стаціонар  за добу від 2000 грн.

Зняття абстинентного синдрому.

Зняття ломки, детоксикація

 за добу від 4000 грн.
Сеанс у психолога/психотерапевта.

Психотерапія, психокорекція, психоаналіз

 60 хв від 500 грн.
Повний курс лікування від алкоголізму за добу від 2200 грн.
Повний курс лікування від наркозалежності за добу від 2900 грн.
VIP-відділення за добу від 5000 грн.

Про наслідки вживання спайсу

Спайс є одним із найбільш доступних і широко поширених наркотиків. Багато людей помилково вважають курильні суміші натуральним аналогом гашишу, марихуани. Однак листові пластини рослини просочуються токсичними речовинами, надзвичайно небезпечними для здоров’я.

Вживання спайсу часто призводить до розвитку параноїдальних станів, психічних розладів, подібних за своїми проявами з шизофренією. Незважаючи на те що курильні суміші не викликають фізичної залежності, наркотик вражає головний мозок, печінка, легені, центральну нервову систему пацієнта.

Тривале вживання спайсу багаторазово підвищує ймовірність розвитку онкологічних захворювань, призводить до незворотних процесів у мозкових оболонках і тканинах. У пацієнта змінюється зовнішність, характер, погіршується його психічний і емоційний стан. Люди, залежні від курильних сумішей, страждають депресіями, безсонням, психоемоційної нестабільністю.

Згодом у людини починають випадати зуби та волосся, шкіра покривається хворобливими виразками, які часто призводять до зараження крові та ампутації кінцівок. Часто «спайсові» наркомани покінчують життя самогубством, впадаючи в важкі психотичні стани.

Як проходить лікування спайсовой залежності?

Для того щоб очистити організм від токсинів, повністю подолати залежність від курильних сумішей, відновити фізичне та психічне здоров’я, потрібно комплексне, стаціонарне лікування, що включає в себе:

 1. Первинну діагностику – проходження медичних оглядів, здача аналізів, бесіда з лікарем-психіатром, діагностичні заходи.
 2. Детоксикацію – очищення організму від залишків наркотику та продуктів його розпаду за допомогою методів інфузійної, еферентної терапії.
 3. Медикаментозне лікування – застосування препаратів, що сприяють відновленню організму, підтримки внутрішніх органів і систем, усунення хворобливих симптомів психічного та соматичного характеру.
 4. Психотерапію – індивідуальна робота з психологом, сеанси сімейної психотерапії, заняття в групах взаємодопомоги за принципами відомої програми «12 кроків».

Після закінчення лікувального курсу в реабілітаційному центрі пацієнти можуть розраховувати на терапевтичний супровід, допомога в соціальній адаптації, ресоціалізації.

Психологічна реабілітація при лікуванні спайсової залежності

Психологічна реабілітація при лікуванні спайсовой залежності

Психологічна реабілітація – обов’язковий етап у боротьбі із залежністю від курильних сумішей. У своїй роботі досвідчені психологи та психотерапевти клініки використовують найбільш ефективні, результативні методики:

 • арт-терапію;
 • Еріксоновську техніку;
 • Гештальт-терапію;
 • сеанси індивідуального психоаналізу;
 • працетерапію;
 • релаксаційні техніки;
 • когнітивно-поведінкову терапію;
 • особистісно-орієнтовані техніки.

Найбільш ефективні психотерапевтичні методи підбираються фахівцями з урахуванням індивідуальних особливостей кожного пацієнта, стажу залежності та причин вживання курильних сумішей.

Завдання психологів і психотерапевтів полягає в тому, щоб сформувати у реабілітанта стійкі мотивації до одужання, навчити його справлятися зі стресовими ситуаціями, опрацювати психологічні установки, виявити та усунути внутрішні фактори, що спровокували розвиток патологічної залежності. Такий підхід дає прекрасні результати, гарантує досягнення стабільної, довгострокової ремісії.

Навіть після закінчення терапевтичного курсу при погіршенні емоційного стану людини може знадобитися грамотна психологічна допомога. Саме з цієї причини терапевтичний супровід реабілітантів дозволяє звести ймовірність можливого рецидиву до мінімуму.

«Український Центр Лікування Залежності» працює в цілодобовому режимі без перерв і вихідних. Отримати індивідуальну консультацію, дізнатися про методи лікування залежності від курильних сумішей, запросити нарколога додому можна в телефонному режимі або заповнивши форму зворотного зв’язку на офіційному сайті.

Чому саме ми

У вас є як мінімум п'ять причин співпрацювати саме з клінікою «Український Центр Лікування Залежності»:

А головне, наш наркологічний диспансер у Києві не просто лікує, а й влаштовує життя своїх пацієнтів після лікування наркоманії.

 • 1Бездоганно високий професіоналізм
 • 2Обґрунтована поетапна програма
 • 3Індивідуальний підхід до кожного, хто потребує
 • 4Гарантована анонімність
 • 5Консультації та відповіді на запитання у необхідному обсязі
Розрахувати вартість лікування