Лікування наркоманії в Кременчуці

Що Ви знаєте про наркоманію?

Як думаєте Ваші близькі страждають від цих захворювань?

Якщо Ви потрапили сюди на нашому сайті, то вже зіткнулися з проблемами пов’язаними з цими залежностями і потребуєте допомоги. Наш наркологічний центр пропонує лікування наркоманії Кременчуці і ще в більшості інших міст України.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

«Мій чоловік п’є, що мені робити?» – питання на яке є відповідь

До нас часто в першу чергу звертаються родичі і друзі залежних і задають питання: «Що робити?», Відповідь фахівців однозначний: «Не варто відкладати питання лікування і сподіватися на свідомість людини. Очманілий розум не здатний тверезо оцінювати події та ситуації, а значить Ви їх надія! ».

Як допомогти близькій людині?

Залиште заявку зараз, і ми Вам пояснимо покроково, що робити!

Звичайно, примусове лікування зараз не практикується в наркологічних центрах, але в більшості випадків після процедури детоксикації залежний сам усвідомлює всю глибину проблеми і погоджується на лікування. Тут від нього і Вас буде потрібна витримка і бажання почати жити по-новому.

Народитися заново – ось що в майбутньому кожного пацієнта клініки.

Реабілітація наркозалежних дозволяє людині побачити наскільки далеко вона зайшла і на що перетворилося його життя за досить короткий період. Однак крім усвідомлення пацієнтам доведеться знайти свій новий шлях, повернутися в сім’ю і до життя в суспільстві.

Адреса наркологічного центру "УІЗ" в Кременчуці

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів