Найдієвіші методики лікувфання ігроманії у Херсоні

Пройти курс лікування ігроманії у Херсоні завжди можна звернувшись до місцевого відділення «Українського Центру Лікування Залежності». Комплексна програма реабілітації допоможе назавжди позбутися від патологічної пристрасті до ігор і почати щасливе життя в реальному світі.

Причини та ускладнення ігроманії

На перший погляд ігроманія може здатися лише нешкідливим захопленням. Однак, коли людина більшу частину свого життя проводить в грі та крім неї нічим не цікавиться, потрібно бити на сполох. Найбільш поширені причини розвитку залежності: психологічна схильність, відсутність належного поведінкового контролю, часті психоемоційні потрясіння.

Наркоманія, алкоголізм, втрата сім’ї і друзів, безробіття, вічні борги, депресія, психічні та нервові розлади, суїцид – ось лише деякі з наслідків ігрової залежності. Чим раніше буде розпочато лікування, тим вищі шанси уникнути ускладнень.

Ознаки ігроманії

Основними ознаками ігроманії є:

 • втрата цікавості до роботи, навчання, колишніх захоплень;
 • зміни способу життя;
 • замкнутість;
 • психоемоційна нестабільність, безпричинні перепади настрою;
 • необгрунтований прояв агресії;
 • почуття самотності та внутрішнього спустошення;
 • ряд невдалих спроб припинити грати;
 • підвищена тривожність і дратівливість;
 • втрата друзів, роботи.

Людина, що страждає ігроманією, не може говорити та думати про щось, крім предмета свого захоплення. Якщо вона не знаходиться у грі, то розмірковує про неї чи про способи дістати гроші, необхідні для ігрового процесу.

Збільшення боргів, відсутність цікавості до сімейних справ, неадекватні реакції – все це вказує на прогресуюче захворювання. Часто у пацієнтів спостерігаються проблеми зі сном, нервові зриви, суїцидальні думки. У подібних ситуаціях родичам ігромана необхідно терміново звернутися до фахівців, здатним надати пацієнтові грамотну допомогу.

Розпорядок дня наших пацієнтів

7:30 Підйом
8:00 – 8:15 Фізичні вправи
8:30 – 9:00 Сніданок
9:00 – 10:00 Прибирання приміщень та території
10:30 – 12:00 Заняття по інформаційному блоку (форма группи)
12:15 – 12:30 Перекус
12:45 – 13:00 Роздуми на теми оздоровлення
13:00 – 14:30 Групова психотерапія зі спеціалістами
14:45 – 15:45 Обід
16:00 – 17:45 інформаційный блок (тестування, арт-терапія, лекція)
18:00 – 18:15 Перекус
18:30 – 19:30 Робота в групі АН/АА
19:30 – 20:15 Вільний час
20:15 – 21:00 Вечеря
21:00 – 22:00 Підведення підсумків
23:00 Відбій

Як лікується ігроманія?

Захворювання вимагає комплексного і в той же час індивідуального підходу. Мета реабілітації – подолання залежності від гри, усунення провокуючих чинників, набуття нових інтересів і життєвих цінностей. Важливо знайти гідну альтернативу грі, показати пацієнтові інші джерела отримання позитивних емоцій, інакше зрив – лише питання часу.

У першу чергу фахівці визначають стадію і причини розвитку залежності. На підставі отриманих даних хворому ставиться діагноз, розробляється індивідуальний курс лікування. Гіпноз, медикаментозна терапія дозволяють усунути первинні симптоми, стабілізувати психічний і фізичний стан пацієнта.

Після цього фахівці починають посилено працювати над мотиваціями реабілітанта. Коли людина усвідомлює факт наявності залежності та розуміє, що з хворобою потрібно боротися, починається етап психологічної корекції. Для досягнення позитивного результату фахівці застосовують цілий комплекс ефективних, добре зарекомендували себе методик.

Повна програма реабілітації при ігровій залежності включає:

 • індивідуальних бесід психоаналізу;
 • арт-терапію;
 • колективні заняття у групах взаємодопомоги;
 • когнітивно-поведінкову терапію;
 • сімейний системний психоаналіз;
 • Гештальт-терапію;
 • аутотренінг;
 • роботу з психологічними установками.

Реабілітанти також отримують соціальне утворення, беруть участь у тренінгах, майстер-класах. Духовне зростання і розкриття внутрішнього потенціалу допомагають ігроманам знайти нові способи самореалізації. Окрема увага приділяється і відновленню здорових, довірчих і теплих стосунків у сім’ї реабілітанта, роботі з його близьким оточенням.

На завершення реабілітанти проходять курс ресоціалізації, який допомагає їм відновити втрачені зв’язки та якості особистості, знайти корисні навички, стати повноцінними членами суспільства. Для того щоб пройти анонімне лікування ігроманії, отримати індивідуальну консультацію, достатньо просто зателефонувати в херсонське відділення клініки «Український Центр Лікування Залежності» або заповнити форму зворотного зв’язку на сайті.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів