Лікування алкоголізму в Ізюмі

Український Центр Лікування Залежності пропонує повний комплекс послуг, спрямований на боротьбу з алкоголізмом – від виведення з запою в Ізюмі, зняття білої гарячки до повноцінного курсу психологічної та соціальної реабілітації. На відміну від наркодиспансерів даний заклад пропонує анонімне лікування алкоголізму без розголосу, постановки на облік і супутніх цьому проблем в майбутньому при працевлаштуванні, отриманні водійських прав і т.д.

Системне лікування – успіх лікування

Український Центр Лікування Залежності надає лікування алкоголізму в Ізюмі, спрямоване на усунення фізичної та психологічної залежності, а також успішну соціальну адаптацію пацієнта.

Для лікування від алкогольної залежності використовуються наступні методи:

 • Метод інтервенції (формування правильних мотивацій);
 • Виведення з запою в Ізюмі;
 • Купірування проявів похмільного синдрому, усунення фізичної тяги до алкоголю (детоксикація);
 • Зняття білої гарячки;
 • Психологічна реабілітація при лікуванні алкоголізму в Ізюмі з метою купірування психологічної залежності від вживання спиртних напоїв;
 • Відновлення фізичного та психологічного здоров’я хворого;
 • Надання допомоги близьким і членам сім’ї людини, яка страждає алкогольною залежністю (лікування співзалежності, проведення екстреної детоксикації в домашніх умовах);
 • Надання пацієнтам базової соціальної, сексуальної, сімейної, духовного освіти;
 • Проведення тренінгів особистісного росту і розвиток внутрішнього потенціалу.

Після того, як основне лікування від алкогольної залежності буде завершено, реабілітантам центру залежностей пропонується також терапевтичний супровід, що дозволяє закріпити досягнуті результати і уникнути можливих зривів і рецидивів, сприяння в підвищенні рівня кваліфікації, отриманні освіти і в працевлаштуванні.

Лікування алкоголізму в Ізюмі

Чому саме ми?

Український Центр Лікування Залежності відрізняється від традиційних наркодиспансерів та інших лікувальних установ подібного профілю наявністю наступних, безперечних переваг:

 1. Команда кваліфікованих фахівців з великим досвідом роботи.
 2. Надання комфортних умов проживання при госпіталізації, сприяють швидкому відновленню і одужанню пацієнта.
 3. Виключно індивідуальний підхід до кожного хворого (лікування починається з проведення попередньої діагностики і консультування, розробки оптимального терапевтичного курсу).
 4. Виключно анонімного лікування алкоголізму, що передбачає суворе дотримання політики конфіденційності та відсутність постановки на облік.
 5. Надання безкоштовних консультацій від профільних фахівців в телефонному режимі.
 6. Доступна демократична цінова політика.
 7. Можливість виклику фахівця додому для надання екстреної медичної допомоги.
 8. Застосування самих передових методів в боротьбі з алкогольною залежністю.
 9. Організація дозвілля пацієнтів, проведення культурно-масових заходів, інформаційних занять по концепції виду та залежності і шляхів одужання.

Характерна риса – комплексний підхід у боротьбі з алкоголізмом. Фахівці реабілітаційного центру не обмежуються короткостроковими методами у вигляді гіпнозу, кодування, підшивки, а проводять повноцінний курс психотерапії, що дозволяє виявити і усунути фактори, що спровокували розвиток захворювання, попереджаючи можливі рецидиви.

Головною перевагою є численні позитивні відгуки колишніх алкоголіків, які зуміли перемогти свою недугу і почати нове, повноцінне життя, зайняти гідне становище в суспільстві.

Як отримати допомогу?

Український Центр Лікування Залежності працює в цілодобовому режимі, без свят і вихідних днів. Отримати необхідну консультацію, уточнити питання щодо вартості лікування і умов проживання, викликати фахівця додому, домовитися про госпіталізацію пацієнта, ви можете в будь-який зручний для вас час. Для цього достатньо просто зателефонувати за контактним номером телефону місцевого відділення або скористатися формою зворотного зв’язку на сайті клініки.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів