Лікування наркоманії в Ірпені

Де пройти лікування наркоманії? Отримати кваліфіковану допомогу справжніх професіоналів з подальшою реабілітацією і соціальною адаптацією, можна звернувшись в сучасний наркологічний центр «Український Центр Лікування Залежності».

Програма ефективного лікування

Лікування від наркотиків, пропоноване фахівцями наркологічного центру, носить комплексний, системний характер.

В першу чергу, проводиться попередня діагностика, в ході якої виявляється стаж наркотичної залежності, характер вживаних речовин, фізіологічні та психологічні особливості конкретного пацієнта. З урахуванням отриманих результатів розробляється максимально ефективний терапевтичний курс.

Застосовувані методики можуть дещо відрізнятися. Програма лікування наркотичної залежності в реабілітаційному центрі складається з декількох основних етапів:

 • Зняття ломки – купірування хворобливих клінічних проявів абстинентного синдрому, допомога в подоланні хімічної залежності.
 • Медична детоксикація – очищення організму від токсинів, залишків наркотичних речовин. Кількість і частота крапельниць, підбір препаратів провидится індивідуально, з урахуванням вікової категорії пацієнта і результатів попередньої діагностики.
 • Психологічна реабілітація – починається після стабілізації фізіологічного стану пацієнта. Застосовуючи перевірені найбільш інноваційні методики, фахівці – психологи і психоневрологи допомагають людині сформувати правильні мотивації, випередити і усунути фактори, що сприяють розвитку залежності. Велика увага приділяється розвитку творчого, особистісного потенціалу. Метою психологічної реабілітації є усвідомлена відмова людини від вживання штучних допінгів для вирішення виникаючих проблем або отримання задоволення від життя. Пацієнт знаходить нових друзів, ставить перед собою певні цілі, вчиться повноцінно функціонувати без хімічних речовин.
 • Соціальна реабілітація – необхідна для успішної адаптації колишнього наркозалежного в суспільстві, закріплення досягнутих результатів. Під керівництвом досвідчених фахівців реабілітанти відновлюють втрачені особисті якості, вчаться нормам спілкування, соціальної взаємодії. Для успішної соціалізації до кожного пацієнта потрібен індивідуальний підхід, що передбачає облік таких факторів, як темперамент, особливості характеру, творча схильність, напрямки в духовному пошуку.

Таке комплексне лікування наркоманії сприяє досягненню стабільних і довгострокових позитивних результатів, корінної зміни мислення і способу життя пацієнтів.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Програма реабілітації після терапевтичного курсу

Після завершення курсу лікування людина повертається в звичне середовище, в старе оточення, стикається з низкою проблем, що загрожує черговим зривом. Для попередження можливих рецидивів фахівці наркологічного центру надають своїм реабілітантами психологічну допомогу і терапевтичний супровід після завершення лікувального курсу. Програма реабілітації включає в себе роботу з психологами, професійну переорієнтацію, підвищення рівня кваліфікації, допомогу в працевлаштуванні.

Чому саме ми?

Наркологічний центр відрізняється наступними перевагами, вигідно виділяють його серед інших лікувальних установ подібного профілю:

 • високий рівень кваліфікації фахівців;
 • комплексна, поетапна програма лікування наркотичної залежності;
 • суворе дотримання політики конфіденційності;
 • індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
 • отримання безкоштовних індивідуальних консультацій фахівців;
 • комфортні умови для проживання пацієнтів в умовах госпіталізації;
 • екстрений виїзд нарколога на дім.

Співробітники «Всеукраїнського інституту залежності» допоможуть вам не просто позбутися від наркотичної залежності, а й змінити своє життя на краще, наповнити його новими фарбами і яскравими емоціями без наркотичного дурману.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів