Виклик нарколога в Феофанії

Виведення із запою, зняття ломки, кодування в Феофанії

Люди, які страждають від алкогольної та наркотичної залежності, часто знаходяться в гострих станах, що вимагають негайної допомоги. Послуга – виклик нарколога дім в Феофанії особливо цінна тим, то всі маніпуляції проводяться в звичних, комфортних для хворого умовах, позбавляючи його і членів його сім’ї від зайвого стресу.

Виведення із запою в Феофанії здійснюється за допомогою інфузійної терапії крапельницями. Препарати підбираються лікарем індивідуально, з урахуванням стану здоров’я пацієнта, ступеня тяжкості інтоксикації, характеру вживаних речовин. В результаті вдається домогтися виходу із запою, нормалізації кров’яного тиску і адекватного психічного здоров’я в найкоротші терміни.

Однак після цього хворому потрібно зняття похмільного синдрому, що також здійснюється медикаментозними методами. Зняття ломки в Феофанії найбільш популярно в сім’ях, де живуть наркомани. Адже тільки досвідчений лікар зможе полегшити болісний стан їх близької людини. Пацієнтам і членам їх сім’ї надається також і психологічна допомога.

Хороший ефект дає кодування в Феофанії, проте дана методика застосовується лише в тих випадках, коли сам пацієнт прийняв свідоме рішення вилікуватися і позбутися від залежності, інакше ефекту не буде.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів