Ефективність кодування від наркоманії в Дніпрі

«Український Центр Лікування Залежності» в Дніпрі пропонує своїм пацієнтам пройти кодування від наркотиків за методом Довженка. Процедура дозволяє швидко досягти позитивних результатів і сформувати стійку відразу до вживання штучних допінгів.

Як працює кодування від наркотиків за методом Довженка?

Кодування від наркотиків за методом Довженка базується на гіпнотичному впливі на пацієнта, роботі з його свідомістю і підсвідомістю. Під час сеансу фахівець дає людині налаштування на заборону до вживання наркотичних речовин протягом певного часу.

Лікар застосовує елементи стресотерапіі. Він вселяє хворому на підсвідомому рівні, що прийом наркотиків призведе до вкрай небажаних наслідків, аж до смертельного результату. В результаті людина починає відчувати підсвідомий страх перед штучними допінгом і відмовляється від їх вживання.

Кодування за методом Довженко не передбачає обов’язкового занурення пацієнта в гіпнотичний сон. Навіть в бадьорому стані сеанс принесе позитивні результати.

Як працює кодування від наркотиків за методом Довженка?

Що впливає на ефективність процедури?

Головною умовою досягнення стабільних позитивних результатів кодування є усвідомлене, щире бажання самого пацієнта подолати патологічну залежність, повернутися до повноцінного, тверезого життя. Тому спочатку фахівці працюють над мотиваціями хворого за допомогою методу інтервенції.

Ще одна обов’язкова умова – це дотримання абсолютної тверезості протягом певного часу перед сеансом. Залежно від особливостей конкретного клінічного випадку може знадобитися від 2 до 10 днів підготовки.

Увага! Ви можете ознайомитися з розпорядком дня в стаціонарі

Не приймати хімічні допінги при наявності фізіологічної залежності неможливо, оскільки результатом стане найсильніша наркотична ломка. Для того щоб уникнути цього, перед кодуванням проводиться детоксикація організму, що дозволяє тимчасово купірувати хімічну залежність, усунути симптоми гострого абстинентного синдрому.

Як проходить кодування за методом Довженка?

Після звернення пацієнта або його родичів у реабілітаційний центр з проханням пройти кодування від наркотиків за методом Довженка лікарі призначають ряд діагностичних досліджень, спрямованих на виключення наявності можливих протипоказань до даного методу лікування.

Далі фахівець проводить з пацієнтом індивідуальну бесіду, розповідаючи йому про особливості процедури, її результати. В ході розмови лікар також визначає рівень сугестивності та мотивацій людини. Якщо хворий не зацікавлений в лікуванні, то за допомогою методу інтервенції йому допомагають вийти зі стадії заперечення, усвідомити подальші наслідки наркоманії та сформувати правильні мотивації.

Сам сеанс триває в середньому не більше 1-1,5 годин. Після введення людини в певний стан свідомості фахівець вселяє йому потрібні установки, які підбираються індивідуально для кожного пацієнта.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Як довго зберігається результат?

Кодування, в тому числі й за методом Довженка, відноситься до короткострокових методів лікування наркотичної залежності. Позитивний результат при правильному налаштуванні та належній підготовці обов’язково буде. Спочатку у пацієнта помітно знижується психологічна тяга до вживання наркотичних речовин, а потім зникає повністю. Тривалість ремісії залежить від наступних факторів:

  • індивідуальні психологічні особливості пацієнта;
  • рівень мотивацій;
  • вплив оточення;
  • атмосфера в сім’ї;
  • стадія розвитку наркотичної залежності.

Ефективність кодування від наркоманії в Дніпрі

Однак результати кодування слід закріпити повноцінним курсом психологічної реабілітації. В іншому випадку рецидив – це питання часу. Ідеальний варіант – проведення кодування за методом Довженка в умовах госпіталізації після попередньої детоксикації з подальшою психологічною реабілітацією та ресоціалізації.

Як отримати допомогу?

Для того, щоб пройти кодування від наркозалежності за методом Довженка в Дніпрі, досить просто зателефонувати за місцевим контактним телефонним номером реабілітаційної клініки «Український Центр Лікування Залежності» або ж скористатися формою зворотного зв’язку на офіційному сайті.

Співробітники центру нададуть індивідуальну консультацію, розкажуть, що потрібно для проведення процедури, дадуть відповіді на всі питання. Незалежно від того, чи проходить людина повний курс лікування наркотичної залежності в стаціонарних умовах або ж бажає обмежитися виключно кодуванням за методом Довженка, кожному гарантується суворе дотримання політики конфіденційності.

 

Питання що часто задаються

Мій син вживає наркотики багато років. Перепробували різні способи лікування, тепер хочемо спробувати кодування за методом Довженка. Однак на тлі великого стажу наркоманії у нього з'явилися певні проблеми зі здоров'ям. Чи має дана процедура якісь протипоказання?

Проведення кодування за методом Довженка протипоказано при психічних розладах, інфекційних процесах, що протікають у гострій формі, кардіологічних захворюваннях, наявності новоутворень злоякісного характеру. У будь-якому випадку потрібно пройти діагностику, після якої лікар скаже, чи можна робити кодування чи ні.

Чи достатньо буде одного сеансу для того, щоб вилікуватися від наркотичної залежності?

Кількість сеансів кодування за методом Довженка визначається в індивідуальному порядку. Все залежить від особливостей конкретного пацієнта, ступеня його сугестивності, характеру вживаних речовин, рівня мотивацій і стажу наркотичної залежності. В середньому потрібно від одного до 3-4 сеансів. Крім того, для повного одужання рекомендується пройти повний курс лікування, що включає психологічну реабілітацію.

У чому полягають переваги кодування від наркотиків за методом Довженка від інших способів кодування?

Основна перевага кодування за методом Довженка - це відсутність побічних ефектів, несприятливого впливу на психіку або організм людини, як, наприклад, при медикаментозної підшивці. Дана методика передбачає добровільну згоду пацієнта, а тому будь-які прояви психологічного, морального насильства повністю виключається. Кодування за методом Довженка також характеризується високими показниками ефективності та доступною вартістю.

Чи у всіх випадках кодування за допомогою методу Довженка допомагає вилікувати наркотичну залежність?

Будь-які методи лікування наркоманії підбираються індивідуально в залежності від причин захворювання та інших особливостей конкретного клінічного випадку. Кодування за методом Довженка не є винятком. При вирішенні про доцільність застосування даної методики фахівці враховують цілий ряд показників, включаючи рівень мотивацій і ступінь гіпнабельності пацієнта.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Каркавін Сергій

Керівник стаціонарної програми реабілітації
У гештальт-підході завершив проходження спеціалізації по роботі з залежностями.
“Працюю над створенням терапевтичного середовища в реабілітаційному центрі”.