Лікування алкоголізму в Дрогобичі

Комплексне лікування алкоголізму в Дрогобичі без постановки на облік є можливість пройти в «Українському Центрі Лікування Залежності». Курс реабілітації включає в себе детоксикацію, кодування, роботу по всесвітньо відомій програмі «12 кроків». Звернення до професіоналів — це реальний шанс повернутися до тверезого, повноцінного життя, який є у кожного.

Як проходить лікування?

Лікування алкоголізму починається з виведення пацієнта із запою і зняття гострого похмільного синдрому шляхом детоксикації. Процедура проводиться медикаментозним шляхом з використання сорбентів, підримуючих препаратів, фізіологічного і розчину глюкози, вітамінів. Препарати підбираються індивідуально, завдяки чому гарантується безпека пацієнта і досягнення позитивного результату.

Після того як стан хворого стабілізується, проводиться комплексна діагностика, на підставі результатів якої розробляється курс лікування. Потім фахівці працюють над фізичним відновленням пацієнтів і придушенням хімічної залежності від алкоголю. Цьому сприяють кодування, медикаментозна терапія.

Наступний етап — психологічна реабілітація.Використовуючи метод індивідуального психоаналізу, фахівці допомагають пацієнту знайти причини захворювання, а потім підбирають ефективні способи їх усунення. Психокорекція проводиться за програмою «12 кроків», яка вважається у всьому світі найдієвішим методом боротьби з алкогольною залежністю. А сеанси сімейного психоаналізу, елементи арт-та трудотерапії сприяють досягненню максимально швидких і яскраво виражених позитивних результатів.

Лікування алкогольної залежності в Дрогобичі

Після подолання психологічної залежності від спиртного настає черга соціальної реабілітації. Пацієнтам допомагають вирішити основні проблеми, пов’язані з адаптацією в суспільстві (сімейні відносини, самореалізація, вибір професії, отримання освіти, пристрій на роботу). Програма соціальної адаптації фіксує результати лікування, знижує ризики можливого зриву, а також підвищує загальну якість життя пацієнтів.

Що таке примусове лікування алкоголізму?

Одна з найбільш затребуваних послуг центру — примусове лікування алкоголізму. Справа в тому, що більшість залежних пацієнтів знаходяться в стадії заперечення, від допомоги фахівців відмовляються, а до вмовлянь родичів залишаються байдужі. Багато сімей не знають, що робити, опинившись в подібній ситуації, адже примусова госпіталізація заборонена. Найкращий вихід — це звернення за допомогою до професіоналів.

Фахівці центру проводять примусове лікування наркоманії в домашніх умовах шляхом мотивуючих бесід (метод інтервенції). Їм завжди вдається знайти слова і аргументи, які здатні вивести хворого з стадії заперечення, усвідомити руйнівну дію алкоголю на їхнє життя і добровільно погодитися на подальше лікування в стаціонарі. Тому все що потрібно зробити людям, родич яких страждає від алкоголізму і не хоче лікуватися — це просто зателефонувати в наркоцентр.

Переваги центру

Лікування алкоголізму в Дрогобичі в «Українському Центрі Лікування Залежності» характеризується наявністю наступних переваг:

  • безкоштовні індивідуальні консультації;
  • можливість цілодобового виклику нарколога додому;
  • анонімність і відсутність постановки на облік;
  • комфортні умови проживання;
  • високий рівень кваліфікації фахівців.

А найкращою візитівкою, що говорить про блискучі результати лікування в центрі, є численні позитивні відгуки від вдячних пацієнтів.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів