Виклик нарколога в Соцмістечку

Виведення із запою, зняття ломки, кодування в Соцмістечку

Алкоголізм і наркоманія – небезпечні захворювання, якими страждають жінки, чоловіки, а часом і діти. Однак медицина не стоїть на місці і пропонує ефективні методики для позбавлення від згубної тяги. Якщо у великих містах існують як державні, так і приватні реабілітаційні установи, в невеликих населених пунктах люди найчастіше опиняються один на один з подібною проблемою.

Сьогодні рішення є – виклик нарколога в Соцмістечку. Ця послуга дозволяє в будь-який час доби викликати фахівця додому, тому залежний може отримати своєчасну, професійну допомогу.

У випадку з наркотичною залежністю необхідне зняття ломки в Соцмістечку – це ефективна методика по усуненню важких ознак синдрому «відміни». Загальний стан наркозалежного стабілізується, а грамотна психологічна допомога дозволяє знизити хворобливу тягу.

Якщо людина тривалий час п’є і не може самостійно кинути, нарколог проводить медикаментозне виведення із запою в Соцмістечку, це також можливо на дому у пацієнта анонімно, за індивідуальною схемою.

У деяких випадках рекомендовано кодування в Соцмістечку, для його здійснення використовується комплекс заходів, мета яких вселити залежному почуття відрази до заборонених речовин. При правильному підході вдається домогтися стійкої ремісії.

Виклик нарколога на дім дозволяє почати терапію, а згодом і налаштувати самого хворого на лікування.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів