Виклик нарколога на Райдужному

Виведення із запою, зняття ломки, кодування в Райдужному

У невеликих містах виклик нарколога на дім може врятувати не тільки здоров’я, а й життя пацієнта, який страждає на алкоголізм чи наркоманію. Саме тому виклик нарколога на дім в Райдужному – послуга затребувана і популярна.

Коли необхідна екстрена допомога?

Запрошувати фахівця додому рекомендується в наступних випадках:

  • Важкий стан пацієнта, неможливість доставити його в клініку;
  • Ознаки інтоксикації (гарячковий стан, нудота, напад блювоти, судомний синдром);
  • Стан тривалого запою, що триває більше 5 діб;
  • Важкі прояви наркотичної ломки або похмільного синдрому.

Комплекс послуг, що надаються

Ми пропонуємо таку послугу, як виведення із запою в Райдужному. Кваліфікований нарколог на дому, використовуючи сучасні препарати і інноваційні методики, в найкоротші терміни поверне алкоголіка в адекватний стан, виведе з стану запою.

Наступна послуга – це зняття ломки в Райдужному. Метод детоксикації дозволяє очистити організм пацієнта від токсичних речовин, шлаків, залишків наркотиків, етилового спирту, продуктів розпаду. Дана процедура полегшує фізичне і психологічне здоров’я хворого. Знімає тимчасову тягу до вживання допінгів. Допомагає налагодити функціонування внутрішніх органів і систем.

Кодування в Райдужному також проводиться в домашніх умовах, що дозволяє пацієнтові максимально розслабитися і довіритися фахівцеві.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів