Виклик нарколога на ДВРЗ

Виведення із запою, зняття ломки, кодування в ДВРЗ

Алкоголізм і наркотична залежність серйозні, швидко прогресуючі захворювання. У деяких випадках людині, яка страждає від залежності, потрібна термінова екстрена допомога в домашніх умовах. Тому ми пропонуємо своїм пацієнтам таку послугу, як виклик нарколога на дім в ДВРЗ.

Досвідчений фахівець допоможе швидко і ефективно впоратися з такими проблемами:

  • Алкогольний делірій (напади білої гарячки);
  • Багатоденний запій;
  • Інтоксикація організму;
  • Передозування, отруєння неякісними спиртними напоями.

У більшості випадків люди, які страждають алкогольною залежністю, заперечують свою проблему і відмовляються від відвідування клініки. Грамотний фахівець-нарколог в комфортній домашній зупинці надасть пацієнту необхідну допомогу – проведе виведення із запою в ДВРЗ. Після цього допоможе впоратися з важкими проявами похмільного синдрому, що супроводжуються виснажливими болями і бажанням похмелитися.

Зняття ломки в ДВРЗ проводиться кваліфікованим наркологом за допомогою спеціальних препаратів, сорбентів, які підбираються за індивідуальною схемою. Також надається ефективна послуга – кодування в ДВРЗ, здійснювана сучасними інноваційними методами.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів