Виклик нарколога в Биківню

Виведення із запою, зняття ломки, кодування в Биківні

У деяких випадках алкогольна та наркотична залежність вимагає термінової кваліфікованої допомоги. Відтягувати з візитом в клініку ризиковано для життя пацієнта, але більшість залежних людей заперечують наявність проблеми і відмовляються від допомоги.

Вирішити проблему допоможе виклик нарколога на дім в Биківні. Кваліфікований фахівець приїде до вас додому в будь-який час доби, зуміє знайти індивідуальний підхід до пацієнта і надати йому необхідну допомогу.

Яку допомогу ми можемо запропонувати?

  1. Виведення із запою в Биківні – комплексне очищення організму від отрут і токсичних речовин. Проводиться за допомогою сучасних методів детоксикації, що дозволяють не тільки вивести із запою, але і відновити нормальне функціонування організму.
  2. Зняття ломки в Биківні – потрібно наркоманам і алкоголікам, які страждають від абстинентного синдрому. Даний стан супроводжується психічними розладами, хворобливими симптомами, лихоманкою і може навіть призвести до загибелі людини. Однак грамотний лікар швидко стабілізує фізичне та психічне здоров’я людини, допоможе йому пережити період відмови від штучних допінгів.
  3. Кодування в Биківні – методи гіпнозу, кодування, підшивок, роботи з підсвідомістю пацієнта дають відмінні результати, але тільки в тому випадку, якщо сам хворий бажає позбутися від залежності і дотримує лікарські рекомендації.

Всі перераховані послуги ми проводимо в домашніх умовах в будь-який час доби, без святкових і вихідних днів.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів