Лікування алкоголізму в Броварах

Алкоголь присутній в житті більшості дорослих людей, далеко не всі з них стають залежними. На практиці, грань між грамотним і надмірним вживанням подібних напоїв досить тонка і часто людина сама не розуміє, в який момент він потрапляє в залежність.

Що б не стало причиною алкоголізму, цей стан вимагає терапії і реабілітації. Дані послуги пропонує «Український Центр Лікування Залежності», один з центрів якого розташований в Броварах. Тут проводиться грамотне лікування від пияцтва, що включає ефективні методики, відмінно себе показавщі як у вітчизняній, так і зарубіжній практиці.

Чому не можна обійтися без професійної допомоги?

Коли в будинку з’являється запійний алкоголік, то страждати доводиться всій родині. Така людина схильна до асоціальної поведінки, під впливом алкоголю він може здійснювати найнеймовірніші, небезпечні дії, які загрожують як йому, так і оточуючим. Крім того, алкоголік порушує весь життєвий ритм близьких людей, часом доводить до психічних зривів.

Якщо існує проблема – має бути і рішення. Зазвичай родичі намагаються впоратися з нею власними силами і за допомогою народних цілителів, методи яких дуже сумнівні. Заборони, домашні арешти, травички і інші зілля мають мінімальну ефективність, і алкоголік приймається за старе.

 Лікування алкоголізму в Броварах

Чи варто втрачати дорогоцінний час, нерви, гроші і не отримати очікуваного результату? Фахівці рекомендують при перших ознаках надмірного вживання близьким алкоголю відвідати нарколога, отримати професійну консультацію. Крім того, «Український Центр Лікування Залежності» в Броварах пропонує цілодобову допомогу:

  • в будь-який час можна зателефонувати і отримати відповіді на питання, що цікавлять;
  • викликати нарколога на дім;
  • далеко не завжди алкоголік розуміє, що потребує лікування, фахівці центру допомагають рідним переконати його в необхідності терапії;
  • забезпечують доставку хворого в реабілітаційний заклад.

У центрі лікування проводиться анонімно, сім’ї не доведеться турбуватися про можливість розголосу. Лікування алкоголізму в Броварах – це не просто зняття абстинентного синдрому, а комплекс заходів, які позбавляють і від психологічної тяги.

Грамотна терапія, реабілітація та подальша адаптація – запорука успішних результатів

Практика показує, в якому б важкому стані не опинявся б алкоголік через свою згубну пристрасть, після зняття синдрому похмілля і усунення загрозливих факторів, він знову потрапляє в обійми «зеленого змія». В цьому випадку, людина повністю втрачає почуття самозбереження.

Виведення з запою в Броварах включає кілька етапів терапії:

  • надання екстреної медичної допомоги;
  • повну діагностику;
  • детоксикаційні процедури – що виводять з організму отрути, токсини і знімають похмілля;
  • оздоровчі процедури – відвідування фізіокабінет, лікувальної фізкультури, прийом вітамінно-мінеральних комплексів і ін.
  • психологічну допомогу – індивідуальні та групові консультації психолога, сімейні зустрічі, перегляд тематичних відео, профорієнтація.

Установа надає своїм пацієнтам комфортні умови, тут їх забезпечують повноцінним харчуванням і щадним режимом. Завдяки спокійній атмосфері і доброзичливому ставленню, алкоголіки швидше йдуть на поправку.

Терапія в Броварах – це серйозне, комплексне лікування, що ставить за одну мету – повернути в суспільство здорову адекватну людину, що не має алкогольної залежності.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів